Телебачення через Інтернет (ОТТ)

Провайдер телекомунікаційних послуг ТРК «Турмедіа» пропонує доступ до OTT-телебачення. Відтепер для вас доступно понад 150 ліцензійних TV каналів в цифровій якості різноманітної тематики. Перегляд телеканалів доступний як з комп’ютерів так і з інших пристроїв, включаючи SMART-телевізори та планшети.

Прямий канал комунікації зі споживачем

Прямий канал комунікації зі споживачем

У моделі OTT у видавця є прямий канал комунікації зі споживачем, незалежно від Інтернет-провайдера або кабельного оператора. Підхід OTT виявляється настільки незалежним від призначеного для користувача обладнання, наскільки це взагалі можливо. Доступ споживача до ТБ не обмежений його телевізором у вітальні.Завдяки відкритим стандартам і форматам, у OTT може бути таке ж майбутнє, яке у Веб сьогодні.

OTT є ідеальною платформою для маркетингу

OTT є ідеальною платформою для маркетингу

OTT є ідеальною платформою для маркетингу та розповсюдження медіа-продукції. Крім того, Інтернет сприяє появі розподіленого середовища для спільної роботи і створення медіа-продукції. Можлива поява Інтернет-медіа-колективів та open-source проектів — від розважальних до інформаційних програм.

OTT це зростання, а не перебудова

OTT це зростання, а не перебудова

OTT може працювати вже сьогодні на існуючій інфраструктурі, включаючи, WI-FI, і кабельних каналах. OTT використовує модель глобальної доступності, де відео і телевізійний сервіси можуть фізично надаватися на одному континенті, і бути доступними на іншому, поки це не суперечить правам на розповсюдження контенту.

В ногу з часом

В ногу з часом

OTT буде так само інтегровано в життя користувачів, як Веб сьогодні. Механізми публікації, доступу і пошуку ресурсів в Інтернеті в найближчому майбутньому плавно з’єднаються зі світом відео і телебачення.

Ширший вибір медіа-продуктів

Ширший вибір медіа-продуктів

OTT обіцяє значно ширший вибір медіа-продуктів, програм та передач, ніж ми звикли бачити на звичайному ТБ, і значно більший контроль — коли, де і хто дивився ці передачі.

Завдяки простій системі встановлення сьогодні ви маєте можливість отримати до 150 найбільш популярних каналів у HD та FullHD якості всього за декілька хвилин. Для цього лише потрібно вписати спеціальне посилання на плейлист у налаштування вашого плеєра, приставки чи телевізора.


Послуга доступна для абонентів м. Мукачеве. Якщо Ви маєте бажання підключити ОТТ Телебачення, зв’яжіться з нашими спеціалістами за телефоном (03131) 3-95-00.