Супутникове та ефірне телебачення

Запрошуємо вас у телевізійний світ інформації та розваг. У нашій мережі колективного телебачення на вас чекає величезна кількість телевізійних каналів різного тематичного забарвлення, що задовольнить вимоги найвибагливіших глядачів. Якщо ви маєте певне коло інтересів, то легко знайдете відповідні телеканали на свій смак. У мережі транслюються новини з цілого світу та України, всесвітньо відомі науково-популярні телеканали, захоплюючі спортивні репортажі з найцікавіших змагань, мультфільми для наймолодших глядачів, а також телеканали культури, найновіші музичні хіти, вітчизняні та закордонні кінофільми. Вартість робіт з обслуговування системи є однією з найнижчих на ринку.

Мережа колективного телебачення: супутникове та ефірне ТБ

Реалізовано проект з облаштування системи колективного телебачення (супутникового та ефірного). У даний час замовникам доступні 32 ефірні цифрові телеканали стандарту DVB-T2 та більше тисячі супутникових телеканалів. В системі використане сучасне телекомунікаційне обладнання, що має високу надійність та якісні експлуатаційні характеристики. Монтаж обладнання виконувався відповідно до діючих державних будівельних норм з урахуванням вимог до пожежної безпеки. Система колективного телебачення побудована таким чином, що замовнику достатньо лише подключити абонентський кабель до свого телевізійного приймача. Після кількох секунд налаштування ви можете розпочати перегляд улюблених телепередач у надзвичайно високій якості.

Ефірне телебачення DVB-Т2

Кожному замовнику надається можливість підключитись до пакету цифрового ефірного телебачення. Пакет складається із телевізійних сигналів ефірного телебачення стандарту DVB-Т2, що транслюються у системі колективного телебачення. На даний час в Україні транслюються 32 ефірних цифрових телеканали. Для підключення від розподільчого щитка до квартири замовника протягується кабель  RG690 (чи аналогічний). У квартиру заводиться один кабель незалежно від кількості телевізійних приймачів.

Супутникове телебачення

Пакет супутникового телебачення передбачає як безкоштовні телеканали, так і платні. замовник самостійно приймає рішення про підключення певних платних телеканалів. Прийом, підсилення та трансляція телеканалів у мережу здійснюється з таких супутників: Amos, Sirius та Hot Bird. замовнику надається можливість обрати четвертий супутник на свій вибір. Перелік і частоти платних каналів та їх вартість — залежить від обраного замовником оператора супутникового телебачення.

ТРК «Турмедіа» пропонує наступних операторів: VIASAT  та XTRA ТВ. Для підключення від розподільчого щитка до квартири замовника протягується кабель RG690 (чи аналогічний). Для кожного телевізійного приймача у квартиру потрібно прокладати окремий кабель.


Послуга доступна для усіх абонентів з міст Мукачеве, Рівне та Квасилів. Якщо Ви маєте бажання підключити колективне телебачення, зв’яжіться з нашими спеціалістами.