Інтернет для дому

Інтернет провайдер «Турмедіа» пропонує послугу надання широкосмугового доступу до мережі Інтернет для домашніх користувачів у місті Мукачеве. Підключення до мережі здійснюється за технологіями Ethernet та PON з максимальною швидкістю до 100 Мбіт/с!

Мукачеве ДІМ@NЕТ

Тарифний план Швидкість, Мбіт/с Абонплата, грн
TV+Net 70 50 0
TV+Net 90 80 0
TV+Net 120 100 0

Послуга ДІМ@NЕТ надається по технології Еthernet (через мережу оптоволоконних ліній зв’язку).

Мукачеве Ether@NЕТ

Тарифний план Швидкість, Мбіт/с Абонплата, грн
Стандарт 30 0
Комфорт 50 0
Преміум 70 0

Послуга Ether@NЕТ надається по технології Еthernet (через мережу оптоволоконних ліній зв’язку).

Мукачеве PON@NET

Тарифний план Швидкість, Мбіт/с Абонплата, грн
PON 50 50 80
PON 100 100 100
PON 200 200 150

Послуга PON@NЕТ надається по технології GPON (через мережу оптоволоконних ліній зв’язку; підключення відбувається через оптичний термінал). Послуга надається в приватному секторі, який підключений до даної технології.

Примітки та пояснення
  • Тарифні плани дійсні з 1 грудня 2017 року.
  • Перехід на нові тарифні плани — безкоштовний.
  • Всі тарифні плани безлімітні.
  • Тарифні плани розраховані для кінцевого домашнього користувача з підключенням одного комп’ютера. У випадку надмірного та нерівномірного використання ресурсів — як навмисного, так і ненавмисного (наприклад, в результаті вірусних атак, програм-троянів або у випадку професійного використання мережі з метою отримання прибутку, розміщення у себе веб-ресурсів та FTP-серверів і т.п.) заявлені параметри якості не гарантуються.
  • Наведена у тарифних планах швидкість — це максимальна (теоретична) швидкість на вхідному порту модему в мережі провайдера.
  • На тарифних планах «Без обмежень» швидкість доступу обмежена технологією. При підключенні за технологією Ehternet (FTTB) максимальна швидкість становить до 100 Мбіт/с (Fast Ethernet).
  • Зазначені швидкості доступу у безлімітних тарифних планах відповідають швидкості доставки інформації до абонента (download). Заявлені значення швидкостей доступу належать до технічних параметрів надання послуги кінцевим користувачам і є максимально можливими. Фактична швидкість доступу до інтернет-ресурсів може відрізнятися і залежить від можливих обмежень кінцевих ресурсів, маршрутизації даних і можливостей обладнання абонента.
  • Послуга «Турбо-кнопка» дозволяє у період з 1:00 до 9:00 год збільшити швидкість за акційною ціною 0 грн. Послуга «Турбо-кнопка» доступна при попередньому плануванні.
  • Послуга «Турбо-кнопка» недоступна для архівних тарифних планів.